Kıbrıs’a Aşığız, Kıbrıs’tayız!
Tüm enerjimiz, tüm gayretimiz, tüm çalışmamız ve tabii ki tüm tatil planlarımız; Kıbrıs için!
Kibris.com olarak; Birinci Turizm bünyesinde, KITSAB A Sınıfı ( Belge 004/1979 ) seyahat acentesi lisansına sahip şekilde Akdeniz’in cennete uzanan burnu Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde seyahat acentesi olarak hizmet vermekteyiz.
Kibris.com: Kıbrıs’a Açılan Kapınız!
Kibris.com, Kıbrıs’ın yerlisidir. Yalnızca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer alan tesisler ile çalışır. Kıbrıs’ın yerlisi olarak, Kıbrıs otelleri ile oldukça dinamik ve uzun soluklu ilişkileri vardır.
Kuzey Kıbrıs otellerine dair güncel fiyatlar, kampanyalar, promosyonlar ve tesislerin kendi içlerindeki düzenlemelerden en hızlı şekilde bilgi sahibi olan Kibris.com, aynı zamanda Kıbrıs lokasyonunda bulunduğu için bu bölgeyi tercih edecek tatil severlerin tüm ihtiyaçlarına anında ve kolayca cevap vermektedir.

Misyonumuz
kibris.com olarak, uzmanlık alanımız ve tüm enerjimizin kaynağı olan Kıbrıs’ta tatil severlere en avantajlı tatil fırsatlarını en uygun fiyatlara sunabilmek ve tüm misafirlerimizin gerek satış aşamasında gerek sonrasında memnuniyetlerini kazanmaktır.

Vizyonumuz
kibris.com markamızla, Türkiye ve KKTC’inde seyahat ve konaklama pazarında e-ticaret portalında öncü olmaktır.

Kuzey Kıbrıs Sizinle Güzel!
Akdeniz cennetini deneyimlemek isteyen tatil severlerin yol arkadaşı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu nedenle Kıbrıs otelleri için en avantajlı kampanya ve fiyatları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda Kıbrıs’ta bir tatil için tüm gerekli olan ihtiyaçlarınızı, siz henüz evinizden çıkmadan karşılamaya hazırız.
• Uçak bileti,
• Otel rezervasyonu,
• Havalimanı transferleri,
• Rehberlik hizmeti,
• Araç kiralama,
• Kıbrıs’ta ekstra turlar ve
• Ulaşım + konaklama içeren dinamik paket hizmetlerimizle Akdeniz’in cennete uzanan burnunda bir yaz geçirmeniz için, sadece iletişime geçmeniz yeterli.

Kıbrıslı günler!