Tur bedelinin 3/1'inin ödemesini gerçekleştirdiğinizde, ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Fiyatlandırmalarımızda otellerin sınıfına, tur hareket tarihine,otel ile şehir merkezlerinin arasındaki mesafeye ve havalimanı seçeneklerine göre değişiklikler olabilmektedir.
Tarifeli seferlerde kesin uçuş saatleri bildirilmekte ve bildirilen saatlerde havayolu firmasının bilgileri esas alınmaktadır. Herhangi bir sefer aksaklığının veya iptalinin olması durumun da havayolu firması ile irtibata geçebilir ve takip edebilirsiniz.
Hayır. Sadece nüfus cüzdanınızın yanında olması yeterlidir.
Not: Ehliyet geçerli değildir.Askeri Kimlik, Öğrenci Kimlik vb. kimliklerle çıkış yapılamaz. Sadece nüfus cüzdanı ve pasaport ile çıkış yapılabilir.
Kıbrıs adası, gezilip görülmesi gereken bir çok tarihi ve turistik yerlere sahiptir. Bu tarihi mekanların bazıları ise; Hz. Ömer Türbesi, Mavi Köşk, St. Hilarion Kalesi, Bellapais Manastırı, Barbarlık Müzesi, Selimiye Camii, Namık Kemal Zindanı, Lala Mustafa Paşa Camii, Kapalı Maraş Bölgesi vb.
Sistemimiz üzerinden her gün birden fazla rezervasyon girilmekte olduğundan, bu rezervasyonların gerçek olup, olmadığını teyit edebilmek amacı ile ön ödeme alımı yapmaktayız. Aynı zamanda uçak kontenjanlarında da rezervasyon yapılabilmesi için gerekmektedir.
Link'e tıklayarak ulaşabilirsiniz: "Banka Hesaplarımız"
Gümrük kontrol noktasından hemen sonra yer alan, yolcu çıkışında karşılıyoruz. Sizleri firma logomuzun bulunduğu bir pano ile karşılıyoruz.
Ön ödemenizden sonra kayıtlı e-posta adresinize teyit maili gönderilmektedir.
Evet. Kredi kartınızla, taksitli ödeme seçeneklerine göre işlem yapabilirsiniz.
Evet. Paket tur bedeli, sigorta bedelini, ekstra turları ve iç hat bağlantı uçuşlarının tamamını taksitli ödeyebilirsiniz.

Ödemeleri;

  • Nakit TL ya da EURO,
  • Havale yoluyla (TL ya da EURO),
  • Kredi kartı tek çekim,
  • Kredi kartı taksit şeklinde ödeyebilirsiniz.

Ayrıca tur bedelinin bir kısmını farklı bir kartla kalan kısmını diğer kısmını da farklı bir ödeme seçeneğiyle yapabilirsiniz.